Değerlerimiz

DEĞERLERİMİZ

 

KALİTE
Çalışma şeklimiz, yalnızca yasal gereklilikleri karşılamanın ötesine geçer, gerçek bir kalite kültürü yaratarak faaliyet gösterdiğimiz alanlarda en yüksek standartları elde etmeye çalışırız
Mükemmellik
Biz tehlikeli bir iş yapıyoruz ve faaliyetlerimizin sistematik ve disiplinli bir şekilde yönetilmesi ile mükemmelliğe ulaşmayı taahhüt ediyoruz. Şirketimiz için belirlediğimiz kural ve standartlara uyar ve bunları destekleriz. Kaliteli sonuçlar elde etmeye kararlı, bilgiye ve gelişime açığız.
Takım Çalışması
Başarılı olmada takım ruhunun önemine inanır, hedeflere ulaşmada birbirimize yardım eder ve takım olarak başarıyı yakalamaktan gurur duyarız.
Güvenilir , Şeffaflık ve Hesap Verebilirlik
Tüm faaliyetlerimizde şeffaf ve hesap verebilir olmayı ilke edinen bir kurumsal yönetim anlayışı ile hareket ederiz.
Çevre Bilincine Sahip
Atıkları yeni bir yaşam kaynağı olarak görüyoruz. Doğayı kirleten atık yağları toplayıp geri kazandırmanın verdiği sorumluluğun farkındayız.
Saygı
Faaliyet gösterdiğimiz dünyaya saygı duyarız. Bu saygı yasalara ve düzenlemelere uymakla başlar. Kendimizi en yüksek etik standartlarına tabi tutarız. Sahip olduğumuz ilişkilere bağlıyız, birbirimize ve iş yaptığımız herkese saygı duyarız. Çeşitliliğe ve çalışanlarımızın düşüncelerine değer veririz. Büyük ve küçük her türlü kararımızın çevremizdekiler üzerindeki sonuçlarını düşünürüz.